← Terug naar ItalyVervoersmaterieel en bijbehorende producten-aanbestedingen rechtstreeks in uw inbox?Gratis proberen
Vervoersmaterieel en bijbehorende producten: openbare aanbestedingen in Italy
207 actieve aanbestedingen117 aanbestedende diensten
Volg openbare aanbestedingen voor Vervoersmaterieel en bijbehorende producten in Italy — momenteel 207 actieve aanbestedingen van 117 aanbestedende diensten. Veritra bewaakt de portalen voor u en attendeert u op relevante aanbestedingen.
Voorbeelden van actuele aanbestedingen
LIEFERUNG VON 3 ZWEIACHSIGEN LASTKRAFTWAGEN MIT 14-16 M³ FÜR DEN DIENST ZUR SAMMLUNG FESTER SIEDLUNGSABFÄLLE DER SEAB AG, MIT INZAHLUNGNAHME VON 3 GEBRAUCHTEN FAHRZEUGEN DER SEAB AG (F-1143 2026)Energie-Umweltbetriebe Bozen Ag - Büro für Ausschreibungen und Verträge
€ 1.028.000per 12-10-2026
262-1 AFFIDAMENTO DEL SERVIZIO DI RIPARAZIONE PARTI MECCANICHE E CARROZZERIA DEGLI AUTO E MOTOVEICOLI IN DOTAZIONE AI COMANDI/REPARTI/NUCLEI CARABINIERI DISLOCATI NELLA LEGIONE CAMPANIA, COMPRESA LA COMPONENTE MOBILE, SPECIALE E FORESTALE DIVISA IN NR. 14 LOTTI OGNUNO DEI QUALI CON UN SOLO OPERATORE ECONOMICO.COMANDO GENERALE DELL'ARMA DEI CARABINIERI - COMANDI LEGIONE CARABINIERI SUL TERRITORIO - COMANDO LEGIONE CARABINIERI CAMPANIAper 4-10-2026
012026 Fornitura di n 3 autobus ibridi interurbani classe IIAUTOSERVIZI LOCATELLI SRL€ 777.000per 17-9-2026
Indagine di mercato - Servizio di manutenzione e fornitura ricambi per apparati e sistemi audioRAI - Radio Televisione Italiana S.p.A.€ 215.000per 11-9-2026
ACQUISTO SCUOLABUS 32+1+1COMUNE DI FIUMALBO€ 59.000per 4-9-2026
RICHIESTA DI OFFERTA FORNITURA TRIENNALE PER IMPIANTO RESTITUZIONE BAGAGLIGES.A.P. SOCIETA' DI GESTIONE DELL'AEROPORTO DI PALERMO€ 300.000per 21-9-2026
PROCEDURA NEGOZIATA A SEGUITO DI SDQ PER L'ACQUISTO DI N. 6 AUTOBUS DI CLASSE I CON ALIMENTAZIONE ELETTRICA E DI LUNGHEZZA COMPRESA TRA 10,01 M E 11,00 M A PIANALE INTERAMENTE RIBASSATOStart S.p.a.€ 3.600.000per 28-9-2026
INTERVENTO DENOMINATO VALORIZZAZIONE AI FINI TURISTICO AMBIENTALI DELL'ITINERARIO LE VIE DEL SALE ATTRAVERSO LA PREDISPOSIZIONE DI SPAZI E STRUTTURE POLIVALENTI PER LA FRUIZIONE SOSTENIBILE DEI SITI - PROCEDURA APERTA, AI SENSI DELL'ART. 71 DEL D.LGS 36/2023 CON APPLICAZIONE DEL CRITERIO DEL MINOR PREZZO AI SENSI DELL'ART. 108, COMMA 3, DEL D.LGS 36/2023 E DELL'INVERSIONE PROCEDIMENTALE DI CUI ALL'ART. 107, COMMA 3, DEL D.LGS. N. 36/2023, SULLA PIATTAFORMA SARDEGNA CAT - IMPORTO A BASEUnione dei Comuni del Sulcis€ 420.143per 10-9-2026
PDS 838 - FORNITURA MATERIALE PER I DRONI FPV.COMANDO BRIGATA ALPINA JULIA€ 3.279per 8-9-2026
296_ACQUISTO SPAZZATRICE INDUSTRIALE PER HANGARDIVISIONE AEREA DI SPERIMENTAZIONE AERONAUTICA E SPAZIALE€ 8.196per 9-9-2026
Grootste aanbestedende diensten in deze sector
- Trenitalia S.p.A. Direzione Logistica Industriale Acquisti Tecnici24
- Rete Ferroviaria Italiana16
- ATAC - Acquisti Industriali13
- Start Romagna S.p.A.5
- FERROVIENORD SOCIETA' PER AZIONI4
- Azienda Multi Servizi Comunali spa4
Veelgestelde vragen
Hoeveel openbare Vervoersmaterieel en bijbehorende producten-aanbestedingen staan er momenteel open in Italy?
Op dit moment volgen we 207 actieve Vervoersmaterieel en bijbehorende producten-aanbestedingen van 117 aanbestedende diensten in Italy. Aantallen worden dagelijks bijgewerkt.
Hoe ontvang ik alleen Vervoersmaterieel en bijbehorende producten-aanbestedingen?
In Veritra stelt u een filter in op CPV-sector en regio en ontvangt u uitsluitend meldingen voor relevante aanbestedingen in Italy.
Andere sectoren
BouwwerkzaamhedenIT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuningDienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectieZakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiligingMedische apparatuur, farmaceutische artikelen en artikelen voor lichaamsverzorgingDiensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieuReparatie- en onderhoudsdienstenGezondheidszorg en maatschappelijk werkDiensten voor onderwijs en opleidingSoftware en informatiesystemenAardolieproducten, brandstof, elektriciteit en andere energiebronnen