← Powrót do Greece

Usługi naprawcze i konserwacyjne: przetargi publiczne w Greece

290 aktywnych przetargów116 zamawiających

Śledź przetargi publiczne dla Usługi naprawcze i konserwacyjne w Greece — obecnie 290 aktywnych przetargów od 116 zamawiających. Veritra monitoruje portale za Ciebie i powiadamia o istotnych przetargach.

Przykładowe aktualne przetargi

Απόφαση παράτασης προθεσμίας υποβολής προσφορών και μετάθεση της ημερομηνίας αποσφράγισης για την «ΠΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΨΗΦΙΑΚΗΣ ΔΙΑΚΥΒΕΡΝΗΣΗΣ
35 528 875 €według stanu na 30.09.2026
ΔΙΑΚ ΑΝΟΙΧ ΔΙΑΔΙΚ Άρθρο 27 ν.4412/2016 (προθεσμίες του άρθρου 121)ΓΙΑ ΕΤΗΣΙΑ ΣΥΝΤΗΡ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΦΩΤΟΤΥΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
2000 €według stanu na 16.09.2026
«ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΤΩΝ ΛΟΓΙΣΜΙΚΩΝ "GENESIS" & "SHRMS" ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΗΜΟ ΣΟΥΦΛΙΟΥ»ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
99 840 €według stanu na 18.09.2026
Προκήρυξη διαγωνισμού για τη συντήρηση&την τεχνική &λειτουργική υποστήριξη των υποδομών του Δ.Π.Θ.ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΡΑΚΗΣ
4 305 484 €według stanu na 6.10.2026
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΑΣ ΚΑΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΩΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣΔΗΜΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
1240 €według stanu na 8.09.2026
ΜΕΤΑΘΕΣΗ ΚΑΤΑΛΗΚΤΙΚΗΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΣ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΤΔ-001/26ΣΤΑΘΕΡΕΣ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΕΣ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ Α.Ε.
109 000 000 €według stanu na 19.10.2026
Διακήρυξη 26004/2026 Προμήθεια,Εγκ/ση Συντήρηση Υλικών Πυρασφάλειας ΝΕΣΘ και Υποσταθμού Μέσης Τάσης.ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ (ΟΣΕ)
139 021 €według stanu na 5.10.2026
Διακήρυξη αρ. 772/2026 για τη συντήρηση&την τεχνική &λειτουργική υποστήριξη των υποδομών του Δ.Π.Θ.ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΡΑΚΗΣ
4 305 484 €według stanu na 6.10.2026
ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΕΠΙΣΚΕΥΗΣ & ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝΔΗΜΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΣΑΜΟΥ
175 000 €według stanu na 30.09.2026
ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΥ ΑΥΤΟΚ/ΤΟΥ ΤΟΥ Π.Α.Α.Π.Α.ΒΚΕΝΤΡΟ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΡΟΝΟΙΑΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
854 €

Czołowi zamawiający w tej branży

  • ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΜΥΝΑΣ20
  • ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ18
  • ΣΤΑΘΕΡΕΣ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΕΣ Α.Ε. (ΣΤΑΣΥ)18
  • ΝΟΜ.ΓΕΝ. ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΒΟΛΟΥ 'ΑΧΙΛΛΟΠΟΥΛΕIO'15
  • ΕΘΝΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΜΕΣΗΣ ΒΟΗΘΕΙΑΣ (ΕΚΑΒ)8
  • ΝΟΜ.ΓΕΝ. ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΡΕΘΥΜΝΗΣ8