← Powrót do GreeceChcesz otrzymywać przetargi z sektora Sprzęt transportowy i produkty pomocnicze dla transportu prosto na skrzynkę?Wypróbuj bezpłatnie
Sprzęt transportowy i produkty pomocnicze dla transportu: przetargi publiczne w Greece
328 aktywnych przetargów107 zamawiających
Śledź przetargi publiczne dla Sprzęt transportowy i produkty pomocnicze dla transportu w Greece — obecnie 328 aktywnych przetargów od 107 zamawiających. Veritra monitoruje portale za Ciebie i powiadamia o istotnych przetargach.
Przykładowe aktualne przetargi
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ, ΕΛΑΣΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΕΠΙΣΚΕΥΗΣ-ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ & ΜΗΧ/ΤΩΝ ΕΡΓΟΥ 2026-2027-2028ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
1 100 202 €według stanu na 23.10.2026
Προκήρυξη για την προμήθεια λεωφορείων για τις ανάγκες των Δομών της Δ/νσης Προσχολικής Αγωγής, ΠρογΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ179 234 €według stanu na 12.10.2026
ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ (TED)-ΔΡΑΣΕΙΣ ΨΗΦΙΑΚΟΥ ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΜΟΥ Δ.ΦΑΙΣΤΟΥΔήμος Φαιστού371 554 €według stanu na 9.10.2026
Διακήρυξη για την προμήθεια λεωφορείων για τις ανάγκες των Δομών της Δ/νσης Προσχολικής Αγωγής, ΠρογΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ179 234 €według stanu na 12.10.2026
ΔΙΑΚ. 196/26 ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΚΕΥΗΣ ΒΛΑΒΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΚΕΝΤΡΙΚΩΝ ΕΓΚ/ΣΕΩΝ ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΥΓ. ΑΝΤΙΚΑΡΚΙΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ«ΑΓ. ΣΑΒΒΑΣ»80 400 €według stanu na 21.09.2026
ΠΡ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ ΘΕΡΜΙΚΩΝ ΥΠΟΣΤΑΘΜΩΝ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΩΝ ΤΗΛ/ΝΣΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ (Δ.Ε.Υ.Α.) ΚΟΖΑΝΗΣ180 000 €według stanu na 20.09.2026
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ "ΔΡΑΣΕΙΣ ΨΗΦΙΑΚΟΥ ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΜΟΥ ΔΗΜΟΥ ΦΑΙΣΤΟΥ"Δήμος Φαιστού371 554 €według stanu na 9.10.2026
Ανακοίνωση Μετάθεσης Καταληκτικής Ημερομηνίας Υποβολής Προσφορών Διαγωνισμού Δ.23/26 (Σ.Α. 501219)ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΜΥΝΑΣ405 150 €według stanu na 11.09.2026
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΦΥΤΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ & ΕΔΑΦΟΒΕΛΤΙΩΤΙΚΩΝ ΓΙΑ ΦΥΤΕΥΣΕΙΣ ΤΟΥ ΑΛΣΟΥΣΔΗΜΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ129 223 €według stanu na 18.09.2026
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΥΝΘΕΤΙΚΟΥ ΧΛΟΟΤΑΠΗΤΑ ΚΑΙ ΛΟΙΠΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΓΗΠΕΔΩΝ ΑΝΤIΣΦΑΙΡΙΣΔήμος Ηγουμενίτσας169 346 €według stanu na 29.09.2026
Czołowi zamawiający w tej branży
- ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ30
- ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΜΥΝΑΣ20
- ΝΟΜ.ΓΕΝ. ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ16
- ΕΘΝΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΜΕΣΗΣ ΒΟΗΘΕΙΑΣ (ΕΚΑΒ)13
- ΝΟΜ.ΓΕΝ. ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ10
- ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ9