← Powrót do GreeceChcesz otrzymywać przetargi z sektora Roboty budowlane prosto na skrzynkę?Wypróbuj bezpłatnie
Roboty budowlane: przetargi publiczne w Greece
679 aktywnych przetargów207 zamawiających
Śledź przetargi publiczne dla Roboty budowlane w Greece — obecnie 679 aktywnych przetargów od 207 zamawiających. Veritra monitoruje portale za Ciebie i powiadamia o istotnych przetargach.
Przykładowe aktualne przetargi
«ΑΝΕΓΕΡΣΗ 4ΟΥ ΟΛΟΗΜΕΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΔΗΜΟΥ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΣΟΓΑΙΑΣ»Δίκτυο Πόλεων ΔΕΠΑΝ
według stanu na 30.09.2026
Ολοκλήρωση κατασκευής φράγματος Νεστορίου ΠΕ Καστοριάς και συνοδών έργωνΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ47 782 258 €według stanu na 10.09.2026
ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΚΟΙΝΟΧΡΗΣΤΩΝ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΦΕΛΩΝ ΧΩΡΩΝ Δ.Ε ΒΕΡΟΙΑΣ»ΔΗΜΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ140 893 €według stanu na 22.09.2026
ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΚΟΙΝΟΧΡΗΣΤΩΝ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΦΕΛΩΝ ΧΩΡΩΝ Δ.Ε ΒΕΡΟΙΑΣ»ΔΗΜΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ140 893 €według stanu na 22.09.2026
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ : Κατασκευή ισόπεδου κόμβου ΧανιώτηςΔΗΜΟΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ73 387 097 €według stanu na 2.10.2026
ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ,ΒΕΛΤΙΩΣΗ & ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΟΔΙΚΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΦΩΤΙΣΜΟΥ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑΣ Π.Ε. ΠΕΙΡΑΙΑ (8η)ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ201 613 €według stanu na 30.09.2026
Διακήρυξη έργου ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΚΑΙ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΤΩΝ ΑΝΑΧΩΜΑΤΩΝ ΤΟΥ ΠΟΤΑΜΟΥ ΑΡΔΑΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ - ΘΡΑΚΗΣ1 048 387 €według stanu na 1.10.2026
Προκήρυξη έργου ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΚΑΙ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΤΩΝ ΑΝΑΧΩΜΑΤΩΝ ΤΟΥ ΠΟΤΑΜΟΥ ΑΡΔΑΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ - ΘΡΑΚΗΣ1 048 387 €według stanu na 1.10.2026
«ΒΥΘΟΚΟΡΗΣΗ ΚΑΙ ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΡΗΠΙΔΩΜΑΤΩΝ ΛΙΜΕΝΑ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ»ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ447 581 €według stanu na 23.09.2026
Συντηρήσεις αρδευτικών δικτύων και λειτουργία και ανακατασκευή αντλιοστασίων άρδευσης έτους 2026ΔΗΜΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ96 774 €według stanu na 23.09.2026
Czołowi zamawiający w tej branży
- ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΜΥΝΑΣ49
- ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΟΡΕΑΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ26
- ΔΗΜΟΣ ΒΟΛΟΥ26
- Περιφέρεια Θεσσαλίας16
- ΕΥΔΑΠ ΑΕ14
- ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ10