← Powrót do Greece

Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała: przetargi publiczne w Greece

990 aktywnych przetargów135 zamawiających

Śledź przetargi publiczne dla Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała w Greece — obecnie 990 aktywnych przetargów od 135 zamawiających. Veritra monitoruje portale za Ciebie i powiadamia o istotnych przetargach.

Przykładowe aktualne przetargi

ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΔΙΑΚ. 9η/2026 ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ Β.ΒΑΘΜΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΓΝ ΔΡΑΜΑΣΝΟΜ.ΓΕΝ. ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ
906 944 €według stanu na 19.10.2026
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 9η/2026 ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ Β.ΒΑΘΜΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΓΝ ΔΡΑΜΑΣΝΟΜ.ΓΕΝ. ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ
906 944 €według stanu na 19.10.2026
Προκήρυξη Προμήθειας Εξοπλισμού_Πολιτισμική_81434ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ
205 299 €według stanu na 7.10.2026
ΑΡ.45/2026 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ "ΑΝΑΛΩΣΙΜΩΝ ΥΛΙΚΩΝ ΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΝΕΦΡΟΥ"ΝΟΜ.ΓΕΝ. ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
215 943 €według stanu na 30.09.2026
ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗ ΠΡΟΚ. (E-NOTICES2) ΑΝΟΙΚ.ΗΛΕΚΤΡ. ΔΙΑΓΩΝ. ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ "ΒΙΟΠΡΟΣΘΕΤΙΚΕΣ ΑΟΡΤΙΚΕΣ ΒΑΛΒΙΔΕΣ"ΠΕΡΙΦ. ΠΑΝΕΠΙΣΤ. ΓΕΝ. ΝΟΣΟΚ. ΠΑΤΡΩΝ
936 750 €według stanu na 12.10.2026
35 2026 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ(ΚΛΙΒΑΝΟΣ)ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΕΒΡΟΥ
110 000 €według stanu na 21.09.2026
ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΓΙΑ ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΑ ΥΛΙΚΑΝΟΜ.ΓΕΝ. ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΧΙΟΥ ΣΚΥΛΙΤΣΕΙΟ
282 124 €według stanu na 14.10.2026
ΔΙΑΚ.193 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ΑΝΑΛΩΣΙΜΟΥ ΥΛΙΚΟΥ ΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗΣ ΥΨΗΛΗΣ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑΣ (HIFU) ΓΙΑ 3 ΕΤΗΓ. ΑΝΤΙΚΑΡΚΙΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ«ΑΓ. ΣΑΒΒΑΣ»
157 500 €według stanu na 21.09.2026
ΑΡ.18/2026 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ για την προμήθεια «Εξοπλισμού Τμήματος Επειγόντων και Τακτικών Ιατρείων»ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
872 500 €według stanu na 8.10.2026
ΔΙΑΚ. 194 ΔΙΑΓ. ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΔΙΩΝ ΕΝΔΟΣΚΟΠΙΚΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΠΟΡΩΣΗΣ ΓΙΑ ΔΥΟ ΕΤΗΓ. ΑΝΤΙΚΑΡΚΙΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ«ΑΓ. ΣΑΒΒΑΣ»
132 000 €według stanu na 21.09.2026

Czołowi zamawiający w tej branży

  • ΝΟΜ.ΓΕΝ. ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΡΟΔΟΥ160
  • ΠΕΡΙΦ. ΠΑΝΕΠΙΣΤ. ΓΕΝ. ΝΟΣΟΚ. ΛΑΡΙΣΑΣ92
  • ΝΟΜ.ΓΕΝ. ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΒΟΛΟΥ 'ΑΧΙΛΛΟΠΟΥΛΕIO'57
  • ΠΕΡΙΦ. ΠΑΝΕΠΙΣΤ. ΓΕΝ. ΝΟΣΟΚ. ΠΑΤΡΩΝ50
  • ΝΟΜ.ΓΕΝ. ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ47
  • ΝΟΜ.ΓΕΝ. ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ41