← Powrót do GreeceChcesz otrzymywać przetargi z sektora Usługi edukacyjne i szkoleniowe prosto na skrzynkę?Wypróbuj bezpłatnie
Usługi edukacyjne i szkoleniowe: przetargi publiczne w Greece
22 aktywne przetargi15 zamawiających
Śledź przetargi publiczne dla Usługi edukacyjne i szkoleniowe w Greece — obecnie 22 aktywnych przetargów od 15 zamawiających. Veritra monitoruje portale za Ciebie i powiadamia o istotnych przetargach.
Przykładowe aktualne przetargi
Απόφαση παράτασης προθεσμίας υποβολής προσφορών και μετάθεση της ημερομηνίας αποσφράγισης για την «ΠΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΨΗΦΙΑΚΗΣ ΔΙΑΚΥΒΕΡΝΗΣΗΣ
35 528 875 €według stanu na 30.09.2026
ΘΕΜΑ: Πρόσκληση υποβολής προσφοράς για την Προμήθεια Επιμορφωτικού προγράμματος με θέμα Συστήματα μπαταριών & Αποθήκευσης ενέργειας ΣΧΕΤΙΚΑ: 1) MR-322049ΣΤΑΘΕΡΕΣ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΕΣ Α.Ε. (ΣΤΑΣΥ)1280 €
ΟΡΘΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΑΠΟΤΥΠΩΣΗ ΤΟΥ ΠΟΣΟΥ ΤΗΣ ΠΡΟΑΙΡΕΣΗΣ ΣΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΔΙΑΓΩΝ ΜΔΑΑΕΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ4 267 016 €według stanu na 10.09.2026
Παροχή υπηρεσιών εξωτερικού εμπειρογνώμονα για τη διαχείριση και εφαρμογή του έργου με τίτλο: “BIO-DΑΓΡΟΔΙΑΤΡΟΦΙΚΗ ΣΥΜΠΡΑΞΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ70 242 €według stanu na 12.09.2026
Παροχή υπηρεσιών εξωτερικού εμπειρογνώμονα για τη διαχείριση και εφαρμογή του έργου με τίτλο: “BIO-DΑΓΡΟΔΙΑΤΡΟΦΙΚΗ ΣΥΜΠΡΑΞΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ70 242 €według stanu na 12.09.2026
Υπηρεσίες που αφορούν την συνεχιζόμενη εκπαίδευση του προσωπικού του Νοσοκομείου.ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ «ΕΛΕΝΑ ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ» ΥΠΟΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΕΛΕΝΑ ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ9800 €
20407_Άνω των Ορίων_Αναδιαμόρφωση του Προγράμματος ΔΙΑΥΓΕΙΑ - ΔΙΑΥΓΕΙΑ ΙΙΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΤΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΣ ΑΕ3 920 000 €według stanu na 24.09.2026
«Αναδιαμόρφωση του Προγράμματος ΔΙΑΥΓΕΙΑ - ΔΙΑΥΓΕΙΑ ΙΙΙ»ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΤΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΣ Μ.Α.Ε. (ΚτΠ ΜΑΕ)4 994 992 €według stanu na 24.09.2026
Δράσεις Ψηφιακού Μετασχηματισμού του Δήμου Φαρσάλων (Ε.Ε)ΔΗΜΟΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ294 031 €według stanu na 21.09.2026
Άρση αναστολής και συνέχιση της διενέργειας της διαγωνιστικής διαδικασίας για την «Προμήθεια, εγκατάΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΨΗΦΙΑΚΗΣ ΔΙΑΚΥΒΕΡΝΗΣΗΣ35 528 875 €według stanu na 15.09.2026
Czołowi zamawiający w tej branży
- ΚΕΝΤΡΟ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΡΟΝΟΙΑΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ4
- ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΕΚΔΟΣΕΩΝ «ΔΙΟΦΑΝΤΟΣ»3
- ΣΤΑΘΕΡΕΣ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΕΣ Α.Ε. (ΣΤΑΣΥ)2
- ΕΝΩΣΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΩΝ ΕΛΛΑΔΟΣ2
- ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ1
- Πανεπιστήμιο Μακεδονίας1