← Powrót do Greece

Produkty naftowe, paliwo, energia elektryczna i inne źródła energii: przetargi publiczne w Greece

175 aktywnych przetargów80 zamawiających

Śledź przetargi publiczne dla Produkty naftowe, paliwo, energia elektryczna i inne źródła energii w Greece — obecnie 175 aktywnych przetargów od 80 zamawiających. Veritra monitoruje portale za Ciebie i powiadamia o istotnych przetargach.

Przykładowe aktualne przetargi

ΔΙΑΚ. 1/26ΑΠΟΚΕΝΤΡΩΜΕΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ-ΘΡΑΚΗΣ
146 774 €według stanu na 5.10.2026
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΚΑΙ ΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ ΔΗΜΟΥ ΚΑΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΩΔΕΙΟΥΔΗΜΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
2 060 681 €według stanu na 15.10.2026
ΔΙΑΚΥΡΗΞΗ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΔΙΑΓΩΝ ΠΡΟΜ ΥΓΡ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΓΙΑ ΓΝ ΚΙΛΚΙΣ ΚΑΙ ΓΝ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣΝΟΜ.ΓΕΝ. ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ - Κ.Υ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ
229 545 €według stanu na 8.10.2026
ΔΙΑΚΥΡ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΔΙΑΓΩΝ ΠΡΟΜΗΘ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΓΙΑ ΓΝ ΚΙΛΚΙΣ ΚΑΙ ΓΝ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣΝΟΜ.ΓΕΝ. ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ - Κ.Υ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ
229 545 €według stanu na 8.10.2026
ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΥ ΔΙΕΘΝΟYΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ «Προμήθεια υγρών καυσίμων για τις ανάγκες του Δήμου Αιγιαλείας για τα έτη 2026-2027-2028»ΔΗΜΟΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ
1 179 499 €
Διακήρυξη ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΥ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ, ΓΙΑ ΤΑ ΕΤΗ 2026, 2027 & 2028ΔΗΜΟΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ
1 179 499 €
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ «Προμήθεια πετρελαίου θέρμανσης για την κάλυψη των αναγκών των Υπηρεσιών της Δ.ΥΠ.Α. αρμοδιότητας της Περιφερειακής Διεύθυνσης Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης, για δώδεκα (12) μήνες από την υπογραφή της σύμβασης με δικαίωμα παράτασης για τέσσερις (4) μήνες με μονομερή απόφαση της αναθέτουσας»ΔΗΜΟΣΙΑ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ
256 900 €
Διενέργεια ανοικτού ηλεκτρονικού διαγωνισμού, κάτω των ορίων του άρθρου 5 του ν.4412/2016, για την προμήθεια υγρών καυσίμων θέρμανσης και κίνησης, για τις ανάγκες των υπηρεσιών της Π.Ε. Χαλκιδικής καθώς και των διευθύνσεων εκπαίδευσης των οποίων τα λειτουργικά έξοδα καλύπτονται από τον προϋπολογισμό της Π.Κ.Μ., για το έτος 2027.ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
177 415 €
Η ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΤΗΣ Π.Κ.Μ. ΔΙΑΚΗΡΥΣΣΕΙ ΑΝΟΙΚΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ (ΚΑΤΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ) ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ ΚΑΙ ΚΙΝΗΣΗΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΤΗΣ Π.Ε. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ, ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΩΝ ΔΙΕΥΘΥΝΣΕΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΤΩΝ ΟΠΟΙΩΝ ΤΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΑ ΕΞΟΔΑ ΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟ ΤΗΣ Π.Κ.Μ., ΓΙΑ ΤΟ ΕΤΟΣ 2027, ΜΕ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΚΑΤΑΚΥΡΩΣΗΣ ΤΗΝ ΠΛΕΟΝ ΣΥΜΦΕΡΟΥΣΑ ΑΠΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΑΠΟΨΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΒΑΣΕΙ ΤΙΜΗΣ, ΣΥΝΟΛΙΚΟΥ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟΥ 241.994,39 ΕΥΡΩ, ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
177 415 €według stanu na 2.10.2026
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΓΙΑ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΚΑΙ ΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ Δ.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΔΗΜΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ

Czołowi zamawiający w tej branży

  • ΔΗΜΟΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΟΣ12
  • ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ - ΘΡΑΚΗΣ7
  • ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ5
  • ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ5
  • ΔΗΜΟΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ5
  • ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ5