← Powrót do GreeceChcesz otrzymywać przetargi z sektora Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej prosto na skrzynkę?Wypróbuj bezpłatnie
Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej: przetargi publiczne w Greece
67 aktywnych przetargów41 zamawiających
Śledź przetargi publiczne dla Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej w Greece — obecnie 67 aktywnych przetargów od 41 zamawiających. Veritra monitoruje portale za Ciebie i powiadamia o istotnych przetargach.
Przykładowe aktualne przetargi
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΤΗΣΙΑΣ ΠΑΡΟΧΗΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΓΙΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΩΝ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ GDPRΟΑΚΑ (ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ)
5000 €
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΨΗ ΚΕΝΩΝ ΕΝΕΡΓΟΥ (24ΩΡΗΣ) ΕΦΗΜΕΡΙΑΣ ΜΕ ΙΔΙΩΤΗ ΙΑΤΡΟ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΝΕΦΡΟΛΟΓΙΑΣ ΜΕ ΔΠΥ ΓΙΑ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ 2026ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ ΙΚΑΡΙΑΣΠρόσκληση υποβολής προσφοράς για την παροχή υπηρεσιών συμβούλου τεχνικής υποστήριξης. ΣΧΕΤΙΚΑ: 1) MR-570138ΣΤΑΘΕΡΕΣ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΕΣ Α.Ε. (ΣΤΑΣΥ)20 000 €
Πρόσκληση 584η/2026 υποβολής προσφοράς για την ανάθεση παροχής υπηρεσιών Μίσθωσης Ασθενοφόρων για την εξυπηρέτηση δευτερογενών διακομιδώνΝΟΜ.ΓΕΝ. ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ2495 €
ΖΗΤΗΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΑΣ ΓΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΠΑΘΟΛΟΓΟΑΝΑΤΟΜΙΚΩΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣΜΑΤΩΝ ΑΠΟ ISTOMEDICAΝΟΜ.ΓΕΝ. ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ - Κ.Υ ΚΥΜΗΣ2500 €
Διακήρυξη αρ.14/2026 ανοικτού ηλεκτρονικού διαγωνισμού κάτω των ορίων με τίτλο «Παροχή Υπηρεσιών Τεχνικού Συμβούλου για την υποστήριξη της ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ στην υλοποίηση του Έργου με τίτλο “Development of Sustainable Astrotourism in Euro-MED Regions” και ακρωνύμιο MedSkyTour, με κωδικό Euro-MED0401220, το οποίο υλοποιείται στο πλαίσιο του Προγράμματος Interreg Euro-MED 2021-2027, με τη συγχρηματοδότηση του Ευρωπαϊκού Ταμείου Περιφερειακής Ανάπτυξης, προϋπολογισμού μέχρι τουΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ90 645 €według stanu na 15.09.2026
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ 54ης ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΘΕΣΗ ΤΗΣ ΕΤΗΣΙΑΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΙΑΤΡΟΥ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ Γ.Ν. ΒΕΡΟΙΑΣ (CPV 85147000-1)ΝΟΜ.ΓΕΝ. ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ6212 €
Σύμβαση παροχής συμβουλευτικών υπηρεσιών επί θεμάτων προμηθειών της εταιρείας από 01.09.2026 έως και 31.08.2027 ΣΧΕΤΙΚΑ: MR-252010ΣΤΑΘΕΡΕΣ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΕΣ Α.Ε. (ΣΤΑΣΥ)18 000 €
ΑΠΟΦΑΣΗ ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗΣ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΤΕΧΝΙΚΟΥ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ & ΙΑΤΡΟΥ ΕΡΓΑΣΙΑΣΓ.Ν. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣΝΟΜ.ΓΕΝ. ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ64 626 €według stanu na 4.09.2026
Διακήρυξη αρ.14/2026 ανοικτού ηλεκτρ.διαγωνισμού για το έργο MedSkyTour Interreg Euro Med,Α/Α 50800ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ90 645 €według stanu na 15.09.2026
Czołowi zamawiający w tej branży
- ΣΤΑΘΕΡΕΣ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΕΣ Α.Ε. (ΣΤΑΣΥ)7
- ΔΗΜΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ4
- ΔΗΜΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ3
- ΠΕΡ.ΓΕΝ. ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΩΣ 'ΤΖΑΝΕΙΟ'3
- ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ ΙΚΑΡΙΑΣ3
- ΝΟΜ.ΓΕΝ. ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ2