← Powrót do Greece

Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne: przetargi publiczne w Greece

120 aktywnych przetargów63 zamawiających

Śledź przetargi publiczne dla Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne w Greece — obecnie 120 aktywnych przetargów od 63 zamawiających. Veritra monitoruje portale za Ciebie i powiadamia o istotnych przetargach.

Przykładowe aktualne przetargi

Προμηθεια:1. Άδεια λογισμικού συστήματος SIEM/SOAR ,2. Ανανέωση του Προγράμματος Συντήρησης και Υποστήριξης (Software Assurance - SA) και 3. Ανανέωση και Επέκταση των Αδειών Υποστήριξης (Firmware Updates, Enhanced Support και Phone Support) του Συστήματος FortiAuthenticator της Υποδομής του Συστήματος Ασφαλούς Μετάδοσης (ΣΑΜ)»Υπουργείο Παιδείας, Θρησκευμάτων και Αθλητισμού
140 300 €według stanu na 2.10.2026
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ "ΠΡΟΔΡΟΜΕΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΙΚΕΣ ΜΕΛΕΤΕΣ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΤΟΛΙΣΘΗΣΕΩΝ ΕΠΙ ΤΗΣ ΕΠ. Ο. 11 ΕΧΙΝΟΣ-ΘΕΡΜΕΣΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ - ΘΡΑΚΗΣ
301 481 €
ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ "ΠΡΟΔΡΟΜΕΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΙΚΕΣ ΜΕΛΕΤΕΣ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΚΑΤΟΛΙΣΘΗΣΕΩΝ ΕΠΙ ΤΗΣ ΕΠ.Ο. 11 ΕΧΙΝΟΣ-ΘΕΡΜΕΣ"ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ - ΘΡΑΚΗΣ
ΠΑΡΟΧΗ ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕΩΝ ΕΠΙ ΤΟΥ ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ Δ8463 ΜΕ ΤΙΤΛΟ: "ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΧΛΩΡΙΟΜΕΤΡΗΣΕΩΝ, ΔΕΙΓΜΑΤΟΛΗΨΙΩΝ ΚΑΙ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑΚΩΝ ΑΝΑΛΥΣΕΩΝ ΝΕΡΟΥ ΑΝΘΡΩΠΙΝΗΣ ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗΣ"ΕΥΔΑΠ ΑΕ
1 686 750 €
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΧΗ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΚΙΝΔΥΝΩΝ ΒΑΣΕΙ ΤΟΥ Ν. 5013/2026ΕΘΝΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ
Πρόσκληση υποβολής προσφοράς για χημική ανάλυση δειγμάτων ξύλινων στρωτήρων ΣΧΕΤΙΚΑ: 1) MR-930765ΣΤΑΘΕΡΕΣ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΕΣ Α.Ε. (ΣΤΑΣΥ)
300 €
Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για την υποβολή προσφοράς για την απευθείας ανάθεση της δημόσιας σύμβασης: «Παροχή υπηρεσιών Μηχανικού για την υποστήριξη της Διεύθυνσης Μελετών της “ΚΤΙΡΙΑΚΕΣ ΥΠΟΔΟΜΕΣ Α.Ε.” στην εκπόνηση της Αρχιτεκτονικής Προμελέτης του έργου: “Βελτίωση υποδομών και προσβασιμότητας ΑΜΕΑ στα Σωφρονιστικά Καταστήματα ανά την επικράτεια”».ΚΤΙΡΙΑΚΕΣ ΥΠΟΔΟΜΕΣ ΑΕ
30 000 €
ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ ΓΙΑ ΤΗΗ ΣΥΝΤΑΞΗ ΠΡΟΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ (ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ )ΝΟΜ.ΓΕΝ. ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΒΟΛΟΥ 'ΑΧΙΛΛΟΠΟΥΛΕIO'
Μελέτη αθλητικού συγκροτήματος για την κατασκευή κλειστού γυμναστηρίου στίβου και ανοικτού γηπέδου ποδοσφαίρου επί του πρώην στρατοπέδου «Καπετάν Φούφα»ΔΗΜΟΣ ΕΟΡΔΑΙΑΣ
612 903 €według stanu na 3.11.2026
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ "ΠΡΟΔΡΟΜΕΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΙΚΕΣ ΜΕΛΕΤΕΣ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΚΑΤΟΛΙΣΘΗΣΕΩΝ ΕΠΙ ΤΗΣ ΕΠ. Ο. 11ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ - ΘΡΑΚΗΣ
301 481 €według stanu na 14.10.2026

Czołowi zamawiający w tej branży

  • ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ9
  • ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ - ΘΡΑΚΗΣ8
  • ΕΥΔΑΠ ΑΕ6
  • ΣΤΑΘΕΡΕΣ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΕΣ Α.Ε. (ΣΤΑΣΥ)6
  • ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ4
  • ΑΝΑΠΛΑΣΗ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ3