← Terug naar Portugal

Software en informatiesystemen: openbare aanbestedingen in Portugal

11 actieve aanbestedingen8 aanbestedende diensten

Volg openbare aanbestedingen voor Software en informatiesystemen in Portugal — momenteel 11 actieve aanbestedingen van 8 aanbestedende diensten. Veritra bewaakt de portalen voor u en attendeert u op relevante aanbestedingen.

Voorbeelden van actuele aanbestedingen

AQUISIÇÃO PARA RENOVAÇÃO PARQUE INFORMÁTICO PARA O IUMEstado-Maior-General das Forças Armadas (EMGFA)
€ 182.770per 1-10-2026
2026_P090_Aquisição de subscrição cloud_Oracle Analytics CloudESPAP, IP
per 6-10-2026
Aquisição de plataforma digital de Medicina Baseada em Valor (CROMs/PROMs/PREMs)Unidade Local de Saúde de Gaia/Espinho, E. P. E.
€ 210.000per 22-9-2026
4026015488/DA/A0215A/2026-Reforço da infraestrutura de Storage do ExércitoEstado-Maior do Exército
€ 531.734per 28-9-2026
Concurso Público para renovação de licenciamento Microsoft 365Município de Vila do Bispo
€ 43.000per 6-9-2026
Contrato de servicios consistente en gestión de la plataforma digital para la gestión de los cheques comercio de Gandia.Ayuntamiento de Gandía
€ 11.500per 11-9-2026
103/CP/AT/2025 - Aquisição de um modelo de licenciamento empresarial (ELA - Enterprise Licensing Agreement) para licenciamento, subscrição e suporte de software, evolução dos equipamentos mainframe e manutenção de hardware, para o período de 2027 a 2029Autoridade Tributária e Aduaneira
€ 39.980.067per 18-9-2026
2026_P143_Projetos 1 e 3 a 6 - Migração da atual versão de SAP para SAP S/4HANA, do SAP - Gestão de Recursos FinanceirosESPAP, IP
per 9-9-2026
4026020436/DA/A0246/2026-Renovação Software Assurance CISCOEstado-Maior do Exército
€ 345.528per 16-9-2026
26W00021 - Aquisição de serviços para o licenciamento software Microsoft Campus 2026-2027 para a Universidade de Coimbra (UC).Universidade de Coimbra
€ 264.704per 16-9-2026

Grootste aanbestedende diensten in deze sector

  • Estado-Maior do Exército3
  • Instituto Superior Técnico2
  • Unidade Local de Saúde do Médio Ave, EPE1
  • Unidade Local de Saúde do Baixo Alentejo, EPE1
  • Construção Pública, EPE1
  • A. R. M. - Águas e Resíduos da Madeira, SA1

Veelgestelde vragen

Hoeveel openbare Software en informatiesystemen-aanbestedingen staan er momenteel open in Portugal?

Op dit moment volgen we 11 actieve Software en informatiesystemen-aanbestedingen van 8 aanbestedende diensten in Portugal. Aantallen worden dagelijks bijgewerkt.

Hoe ontvang ik alleen Software en informatiesystemen-aanbestedingen?

In Veritra stelt u een filter in op CPV-sector en regio en ontvangt u uitsluitend meldingen voor relevante aanbestedingen in Portugal.

Andere sectoren

Software en informatiesystemen-aanbestedingen rechtstreeks in uw inbox?Gratis proberen