← Terug naar PortugalReparatie- en onderhoudsdiensten-aanbestedingen rechtstreeks in uw inbox?Gratis proberen
Reparatie- en onderhoudsdiensten: openbare aanbestedingen in Portugal
41 actieve aanbestedingen29 aanbestedende diensten
Volg openbare aanbestedingen voor Reparatie- en onderhoudsdiensten in Portugal — momenteel 41 actieve aanbestedingen van 29 aanbestedende diensten. Veritra bewaakt de portalen voor u en attendeert u op relevante aanbestedingen.
Voorbeelden van actuele aanbestedingen
Prestação de serviços de gestão, manutenção e reparação de frota automóvel do IEFP, IP para um total de 169 viaturas, por um período de 12 mesesInstituto do Emprego e da Formação Profissional, IP
€ 230.083per 21-9-2026
Aquisição de serviços de assistência técnica e manutenção aos sistemas de deteção de incêndio instalados em edifícios escolares, edifícios municipais e edifícios de saúde do Município de Vila Nova de Gaia (2027-2029)Município de Vila Nova de Gaia€ 337.320per 6-10-2026
Serviços de manutenção e assistência técnica a equipamentos e terminais de gases medicinais na ULSLO (2027-2029)Unidade Local de Saúde de Lisboa Ocidental, E. P. E.€ 280.800per 1-10-2026
Consulta preliminar 752 Manutenção de equipamentos de 1ª intervenção no combate a incêndios.Unidade Local de Saúde Barcelos/Esposende, E.P.E.per 10-9-2026
Aquisição de serviços de manutenção preventiva e corretiva de equipamentos médicos, estomatologia e AVAC da ULS do Médio TejoUnidade Local de Saúde do Médio Tejo, EPE€ 137.700per 18-9-2026
Serviços de manutenção e assistência técnica a equipamentos e terminais de gases medicinais na ULSLO (2027-2029)Unidade Local de Saúde de Lisboa Ocidental, EPE€ 280.800per 1-10-2026
CPUB007DGA2026 - Aquisição de Serviços de Manutenção, Assistência Técnica e Fornecimento de Peças e Componentes para equipamentos de limpeza urbana, por lotesEMAC - Empresa de Ambiente de Cascais, EM, SA€ 670.000per 30-9-2026
Concurso Público nº5/SRLF/CTPORTO/2026Guarda Nacional Republicana€ 24.999per 8-9-2026
Serviço de Manutenção de Equipamentos de Storage e Backups de Apoio aos Sistemas de Informação da GNR, para os anos de 2026 a 2028Guarda Nacional Republicana€ 675.000per 30-9-2026
Serviços de manutenção preventiva e corretiva das fontes ornamentais do Município da Amadora (36 meses)Município da Amadora€ 471.060per 30-9-2026
Grootste aanbestedende diensten in deze sector
- Infraestruturas de Portugal, SA7
- Município de Vila Nova de Gaia3
- Município de Ovar2
- AdP Valor - Serviços Ambientais, SA2
- Município de Loulé2
- Município de Mafra2
Veelgestelde vragen
Hoeveel openbare Reparatie- en onderhoudsdiensten-aanbestedingen staan er momenteel open in Portugal?
Op dit moment volgen we 41 actieve Reparatie- en onderhoudsdiensten-aanbestedingen van 29 aanbestedende diensten in Portugal. Aantallen worden dagelijks bijgewerkt.
Hoe ontvang ik alleen Reparatie- en onderhoudsdiensten-aanbestedingen?
In Veritra stelt u een filter in op CPV-sector en regio en ontvangt u uitsluitend meldingen voor relevante aanbestedingen in Portugal.
Andere sectoren
BouwwerkzaamhedenIT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuningDienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectieZakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiligingMedische apparatuur, farmaceutische artikelen en artikelen voor lichaamsverzorgingVervoersmaterieel en bijbehorende productenDiensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieuGezondheidszorg en maatschappelijk werkDiensten voor onderwijs en opleidingSoftware en informatiesystemenAardolieproducten, brandstof, elektriciteit en andere energiebronnen