← Terug naar Portugal

Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging: openbare aanbestedingen in Portugal

35 actieve aanbestedingen25 aanbestedende diensten

Volg openbare aanbestedingen voor Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging in Portugal — momenteel 35 actieve aanbestedingen van 25 aanbestedende diensten. Veritra bewaakt de portalen voor u en attendeert u op relevante aanbestedingen.

Voorbeelden van actuele aanbestedingen

Aquisição de Produção de Conteúdos e Suportes Informativos e Promocionais e aquisição de Campanha de Promoção e Comunicação no âmbito do Projeto Rota dos Saberes e Sabores do MedronhoCâmara Municipal de Almodôvar
€ 86.000per 9-9-2026
Aquisição de serviços nas áreas de design, consultoria de comunicação e direção criativa - 2026-2029Município de Monção
€ 156.000per 9-9-2026
SPA.PR.26.002 -Prestação de serviços de segurança privada 2026-2029APS – Administração dos Portos de Sines e do Algarve, SA.
€ 2.932.000per 30-9-2026
SPA.PR.26.002 -Prestação de serviços de segurança privada 2026-2029APS - Administração dos Portos de Sines e do Algarve, SA
€ 2.932.000per 30-9-2026
Concurso Público nº 5/2026 - Aquisição de serviços para a Organização e Produção do Festival “Raízes Vivas”Turismo do Alentejo, E.R.T.
€ 80.000per 8-9-2026
Aquisição de serviços de Vigilância, Segurança, Socorro e Apoio às Piscinas Municipais de Vale de CambraMunicípio de Vale de Cambra
€ 74.900per 9-9-2026
Aquisição de Serviços para Alteração do Projeto de Retificação e Beneficiação da EN 233 (Guarda–Sabugal)Município da Guarda
€ 478.168per 15-9-2026
CT-26/00917 – Vigilância e Segurança de Instalações Municipais para 2027 e 2028Município de Sintra
€ 2.771.158per 30-9-2026
CONCURSO PÚBLICO N.º 02/2026/CCE PARA A AQUISIÇÃO DE SERVIÇOS EXTERNOS DE SEGURANÇA E SAÚDE DO TRABALHOCIMLT - Comunidade Intermunicipal da Leziria do Tejo
€ 1.219per 23-9-2026
(DAG) Aquisição de serviços de Consultor Sénior em plataformas de ITSM (20260271)SPMS- Serviços Partilhados do M. da Saúde, E.P.E.
€ 337.920per 22-9-2026

Grootste aanbestedende diensten in deze sector

  • ANJE - Associação Nacional de Jovens Empresários4
  • Agência para a Reforma Tecnológica do Estado, IP3
  • Serviços de Ação Social da Universidade de Trás-os-Montes e Alto Douro2
  • Serviços Intermunicipalizados de Águas e Resíduos dos Municípios de Loures e Odivelas2
  • APCOR - Associação Portuguesa de Cortiça2
  • Unidade Local de Saúde do Alto Alentejo, EPE2

Veelgestelde vragen

Hoeveel openbare Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging-aanbestedingen staan er momenteel open in Portugal?

Op dit moment volgen we 35 actieve Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging-aanbestedingen van 25 aanbestedende diensten in Portugal. Aantallen worden dagelijks bijgewerkt.

Hoe ontvang ik alleen Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging-aanbestedingen?

In Veritra stelt u een filter in op CPV-sector en regio en ontvangt u uitsluitend meldingen voor relevante aanbestedingen in Portugal.

Andere sectoren

Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging-aanbestedingen rechtstreeks in uw inbox?Gratis proberen