← Terug naar PolandDiensten voor onderwijs en opleiding-aanbestedingen rechtstreeks in uw inbox?Gratis proberen
Diensten voor onderwijs en opleiding: openbare aanbestedingen in Poland
239 actieve aanbestedingen196 aanbestedende diensten
Volg openbare aanbestedingen voor Diensten voor onderwijs en opleiding in Poland — momenteel 239 actieve aanbestedingen van 196 aanbestedende diensten. Veritra bewaakt de portalen voor u en attendeert u op relevante aanbestedingen.
Voorbeelden van actuele aanbestedingen
Nowoczesny e-urząd w Gminie Padew NarodowaGmina Padew Narodowa
per 9-10-2026
CP.251.1168.2026, kompleksowa usługa edukacyjna polegająca na organizacji kursów dla lekarzy uczestniczących w procesie kształcenia specjalizacyjnego, realizowana na potrzeby projektu pn. „Wspieranie kształcenia podyplomowego lekarzy w dziedzinach istotnych z punktu widzenia potrzeb epidemiologiczno-demograficznych Polski (FERS1)”, współfinansowanego ze środków EFSCentrum Medycznego Kształcenia PodyplomowegoPLN 41.670.630per 24-9-2026
Wykonanie usług opiekuńczych i specjalistycznych dla uczestników projektu ,,Wygrana rodzina – model toruński”.CISTOR Stowarzyszenie Partnerstwo Społeczneper 11-9-2026
Zapytanie ofertowe nr nr 6/ZK/SZ/NKNM/2026Fundacja Centrum Rozwiązań Biznesowychper 9-9-2026
audyt cyberbezpieczeństwa sieci"REGIONALNE WODOCIĄGI I KANALIZACJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W BIAŁOGARDZIE"per 11-9-2026
W związku z realizacją projektu „Wspólny cel: integracja”, nr FEWP.06.10-IP.01-0051/25, zwany dalej Projektem, współfinansowanym przez Europejski Fundusz Społeczny Plus w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021 – 2027, w ramach Priorytetu 6: Fundusze europejskie dla Wielkopolski o silniejszym wymiarze społecznym (EFS+), Działania 6.10 Aktywna integracja.Polskie Towarzystwo Walki z Kalectwem Oddział Terenowy w Koninieper 10-9-2026
Przedmiot: przedmiotem zamówienia jest usługa przeprowadzenia szkoleń w ramach projektu: „Kompleksowy model wsparcia edukacyjnego dla NGO w zakresie Świadczenia usług rehabilitacji zdrowotnej oraz integracji społecznej i aktywizacji zawodowej osobom uzależnionym” nr projektu FERS.04.12-IP.04-0035/24 w podziale na 4 części – część nr 1 w ramach modułu IV projektu, część nr 2 w ramach modułu V projektu, część nr 3 w ramach modułu VI projektu, część nr 4 w ramach modułu VII(02.09.2026 r.)Stowarzyszenia Natanaelumper 11-9-2026
Studia podyplomowe w formie online dla nauczycieli wychowania przedszkolnegoFundacja WIEDZIEĆ JAKper 10-9-2026
Studia podyplomowe w formie online dla nauczycieli szkół podstawowychFundacja WIEDZIEĆ JAKper 10-9-2026
Kobiety w Centrum ZmianAkademia Wiedzy i Rozwoju Emilia Pacholecper 10-9-2026
Grootste aanbestedende diensten in deze sector
- Fundacja Możesz Więcej4
- Politechnika Świętokrzyska4
- Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Zawodowego im. Stefana Żeromskiego w Świdwinie4
- Uniwersytet WSB Merito w Poznaniu3
- POWIAT NOWOTARSKI3
- DC DORADZTWO-CONSULTING MONIKA KACZMAREK3
Veelgestelde vragen
Hoeveel openbare Diensten voor onderwijs en opleiding-aanbestedingen staan er momenteel open in Poland?
Op dit moment volgen we 239 actieve Diensten voor onderwijs en opleiding-aanbestedingen van 196 aanbestedende diensten in Poland. Aantallen worden dagelijks bijgewerkt.
Hoe ontvang ik alleen Diensten voor onderwijs en opleiding-aanbestedingen?
In Veritra stelt u een filter in op CPV-sector en regio en ontvangt u uitsluitend meldingen voor relevante aanbestedingen in Poland.
Andere sectoren
BouwwerkzaamhedenIT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuningDienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectieZakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiligingMedische apparatuur, farmaceutische artikelen en artikelen voor lichaamsverzorgingVervoersmaterieel en bijbehorende productenDiensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieuReparatie- en onderhoudsdienstenGezondheidszorg en maatschappelijk werkSoftware en informatiesystemenAardolieproducten, brandstof, elektriciteit en andere energiebronnen