← Terug naar GreeceSoftware en informatiesystemen-aanbestedingen rechtstreeks in uw inbox?Gratis proberen
Software en informatiesystemen: openbare aanbestedingen in Greece
88 actieve aanbestedingen50 aanbestedende diensten
Volg openbare aanbestedingen voor Software en informatiesystemen in Greece — momenteel 88 actieve aanbestedingen van 50 aanbestedende diensten. Veritra bewaakt de portalen voor u en attendeert u op relevante aanbestedingen.
Voorbeelden van actuele aanbestedingen
Προμηθεια:1. Άδεια λογισμικού συστήματος SIEM/SOAR ,2. Ανανέωση του Προγράμματος Συντήρησης και Υποστήριξης (Software Assurance - SA) και 3. Ανανέωση και Επέκταση των Αδειών Υποστήριξης (Firmware Updates, Enhanced Support και Phone Support) του Συστήματος FortiAuthenticator της Υποδομής του Συστήματος Ασφαλούς Μετάδοσης (ΣΑΜ)»Υπουργείο Παιδείας, Θρησκευμάτων και Αθλητισμού
€ 140.300per 2-10-2026
Δράσεις για τον ψηφιακό μετασχηματισμό του Δήμου ΦαιστούΔΗΜΟΣ ΦΑΙΣΤΟΥ€ 371.554per 9-10-2026
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΗΛ.ΔΗΜ.ΑΝ.ΔΙΑΓ.ΓΙΑ ΕΤΗΣΙΑ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΑΔΕΙΩΝ ΧΡΗΣΗΣ Α3 ΚΑΙ ΔΙΑΤΗΡΗΣΗΣ ΑΠΟΘΗΚΕΥΤΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ MICΠανεπιστήμιο Δυτικής Αττικής€ 72.044per 17-9-2026
Προμήθεια και τοποθέτηση υπόγειων συστημάτων προσωρινής αποθήκευσης απορριμμάτωνΔΗΜΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ€ 1.073.484per 19-10-2026
Διευκρινίσεις επί της διακήρυξης του Νο 9/2026, ανοιχτού, ηλεκτρονικού, διαγωνισμού, άνω των ορίων.ΕΘΝΙΚΟ ΜΕΤΣΟΒΙΟ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ€ 1.435.469per 10-9-2026
Πρόσκληση υποβολής προσφοράς για την Προμήθεια Συνδρομητικών αδειών Microsoft 365 F3 ΣΧΕΤΙΚΑ: 1) MR-811671ΣΤΑΘΕΡΕΣ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΕΣ Α.Ε. (ΣΤΑΣΥ)€ 5.295
Προκήρυξη Προμήθειας Συστημάτων Κέντρου Ελέγχου Πολιτικής Προστασίας Δήμου ΘήραςΔΗΜΟΣ ΘΗΡΑΣ€ 438.672per 5-10-2026
Διακήρυξη Προμήθειας Συστημάτων Κέντρου Ελέγχου Πολιτικής Προστασίας Δήμου ΘήραςΔΗΜΟΣ ΘΗΡΑΣ€ 438.672per 5-10-2026
Απάντηση ΑΑ σε 7ες ζητούμενες διευκρινήσεις επί διαγωνισμού ψηφιακού μετασχηματισμούΔΗΜΟΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΟΣ€ 420.552
Προμήθεια Συστημάτων Κέντρου Ελέγχου, Ασύρματης Επικοινωνίας, Drones και Κινητού Επιχειρησιακού Κέντρου στο πλαίσιο της Πολιτικής Προστασίας του Δήμου ΘήραςΔΗΜΟΣ ΘΗΡΑΣ€ 438.672per 5-10-2026
Grootste aanbestedende diensten in deze sector
- ΔΗΜΟΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΟΣ10
- ΣΤΑΘΕΡΕΣ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΕΣ Α.Ε. (ΣΤΑΣΥ)4
- ΕΘΝ. ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΕΥΝΑΣ & ΤΕΧΝΟΛ. ΑΝΑΠΤ. (ΕΚΕΤΑ)4
- ΔΗΜΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ4
- ΔΗΜΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ3
- ΣΚ ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΥ3
Veelgestelde vragen
Hoeveel openbare Software en informatiesystemen-aanbestedingen staan er momenteel open in Greece?
Op dit moment volgen we 88 actieve Software en informatiesystemen-aanbestedingen van 50 aanbestedende diensten in Greece. Aantallen worden dagelijks bijgewerkt.
Hoe ontvang ik alleen Software en informatiesystemen-aanbestedingen?
In Veritra stelt u een filter in op CPV-sector en regio en ontvangt u uitsluitend meldingen voor relevante aanbestedingen in Greece.
Andere sectoren
BouwwerkzaamhedenIT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuningDienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectieZakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiligingMedische apparatuur, farmaceutische artikelen en artikelen voor lichaamsverzorgingVervoersmaterieel en bijbehorende productenDiensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieuReparatie- en onderhoudsdienstenGezondheidszorg en maatschappelijk werkDiensten voor onderwijs en opleidingAardolieproducten, brandstof, elektriciteit en andere energiebronnen