← Terug naar Luxembourg

Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging: openbare aanbestedingen in Luxembourg

28 actieve aanbestedingen3 aanbestedende diensten

Volg openbare aanbestedingen voor Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging in Luxembourg — momenteel 28 actieve aanbestedingen van 3 aanbestedende diensten. Veritra bewaakt de portalen voor u en attendeert u op relevante aanbestedingen.

Voorbeelden van actuele aanbestedingen

Support to Eurostat in the domain of Purchasing Power Parities (PPP) for the implementation of the 2027 equipment goods price surveyEuropean Commission, DG ENER - Energy
€ 540.000per 12-10-2026
2602175 - Ville de Luxembourg - Service Logement : Services de gardiennage à exécuter dans l'intérêt de 2 bâtiments du Service Logement de laPortail des marchés publics ( - )
per 2-10-2026
2602077 - Mise en œuvre d’un système mixte CATI / CAWI dans le cadre de l’enquête sur les forces de travail (EFT), pour la période du 1erPortail des marchés publics ( - )
per 6-10-2026
2602130 - 002 FIN FA 0726 Unified Patent Court IPSAS Financial StatementsPortail des marchés publics ( - )
per 15-10-2026
2602108 - Soumission relative aux services de gardiennage de chantier dans l'intérêt de la construction du Centre sportif à Belval.Portail des marchés publics ( - )
per 23-9-2026
2602057 - ESPON COSMO-VIII_Cross-border Osogovo Services, Mobility and Organisation – Corridor VIIIPortail des marchés publics ( - )
per 12-10-2026
2602064 - ESPON CICERO- Crisis Innovation for a Competitive Europe and Regional OpportunitiesPortail des marchés publics ( - )
per 14-10-2026
Supply of services in statistical methodologyEuropean Commission, DG ENER - Energy
€ 20.500.000per 9-10-2026
Consolidation, extension and field testing on longitudinal data of the Multi-MNO reference pipeline to process Mobile Network Operator data for official statistics (Multi-MNO+)European Commission, DG ENER - Energy
€ 385.000per 20-1-2027
2601990 - Appel d’offres portant sur la commercialisation, la gestion et l’exploitation des espaces publicitaires sur les autobus du réseau RGTRPortail des marchés publics ( - )
per 25-9-2026

Grootste aanbestedende diensten in deze sector

  • Portail des marchés publics ( - )20
  • European Commission, DG ENER - Energy7
  • European Investment Bank1

Veelgestelde vragen

Hoeveel openbare Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging-aanbestedingen staan er momenteel open in Luxembourg?

Op dit moment volgen we 28 actieve Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging-aanbestedingen van 3 aanbestedende diensten in Luxembourg. Aantallen worden dagelijks bijgewerkt.

Hoe ontvang ik alleen Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging-aanbestedingen?

In Veritra stelt u een filter in op CPV-sector en regio en ontvangt u uitsluitend meldingen voor relevante aanbestedingen in Luxembourg.

Andere sectoren

Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging-aanbestedingen rechtstreeks in uw inbox?Gratis proberen