Terug naar overzicht

Openbare aanbestedingen — Cyprus

302 actieve aanbestedingen85 aanbestedende diensten

Cyprus publishes public procurement notices across portals such as TED – Tenders Electronic Daily, with around 85 active tenders currently monitored from approximately 32 contracting authorities. Veritra aggregates these sources into a single feed, providing real-time alerts and API access so businesses can efficiently track opportunities relevant to their sector. Companies looking to compete for public contracts in Cyprus can use Veritra to stay informed without manually checking multiple platforms.

Gevolgde portalen

Voorbeelden van actuele aanbestedingen

Προσφορά για την προμήθεια ενέσιμου διαλύματος Evinacumab "Evkeeza", Φ.Υ.Υ.116/2026-ΥΥΥπουργείο Υγείας
€ 698.057per 8-10-2026
Ψηφιακός Πολίτης 2.0: Αναβάθμιση, Συντήρηση και Υποστήριξη της Εφαρμογής «Ψηφιακός Πολίτης» και ενσωμάτωση του Ευρωπαϊκού Ψηφιακού Πορτοφολιού (EUDI Wallet)Υφυπουργείο Έρευνας Καινοτομίας και Ψηφιακής Πολιτικής
€ 9.778.000per 13-10-2026
ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΚΟΜΙΔΗ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟΡΡΙΨΗ ΣΚΥΒΑΛΛΩΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΜΠΛΕΓΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ ΤΥΛΛΗΡΙΑΣ ΤΗΣ ΕΠΑΡΧΙΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣΣΥΜΠΛΕΓΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ ΤΗΛΛΥΡΙΑΣ Θ
€ 240.000per 18-9-2026
Δ.Ο 31/2026 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΤΕΣΣΑΡΩΝ (4) ΕΜΠΟΡΙΚΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ (ΜΙΝΙ VAN) ΕΙΔΟΣ Α ΚΑΙ ΔΥΟ (2) ΕΜΠΟΡΙΚΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ (ΜΙΝΙ VAN) ΕΙΔΟΣ Β ΚΑΙ Η ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΓΙΑ ΠΕΝΤΕ ΧΡΟΝΙΑΑστυνομία Κύπρου
€ 195.000per 14-10-2026
Αρ. Διαγ. 26.027 για την προμήθεια και συντήρηση μικρών λεωφορείων 9 θέσεων με ανυψωτική πλατφόρμα για ΑμεΑΤμήμα Ηλεκτρομηχανολογικών Υπηρεσιών
€ 410.000per 16-10-2026
60/2026 - Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης ηλεκτρομηχανολογικού εξοπλισμού, για περίοδο είκοσι τεσσάρων (24) μηνών, για τις ανάγκες του Επαρχιακού Οργανισμού Αυτοδιοίκησης ΛευκωσίαςΕΠΑΡΧΙΑΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
€ 330.000per 3-10-2026
Εργασίες για δημιουργία αιθουσών υψηλής τεχνολογίας στη ΔΜΤΕΕΚ - ΕΚΤ21-26Υπουργείο Παιδείας Αθλητισμού και Νεολαίας
€ 563.000per 16-10-2026
ΠΛΕΙΟΔΟΤΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΧΡΗΣΗΣ ΚΑΙ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΣΗΣ ΤΟΥ ΚΥΛΙΚΕΙΟΥ ΣΤΟ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΤΗΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΑΝΩΤΕΡΗΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΡΤΙΣΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ- ΑΙΤΕΥπουργείο Παιδείας Αθλητισμού και Νεολαίας
€ 7.200per 16-10-2026
ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΛΟΠΟΙΗΣΗ ΕΡΓΩΝ ΓΙΑ ΜΕΙΩΣΗ ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΝΕΡΟΥ ΣΤΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑ ΤΗΣ ΕΠΑΡΧΙΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥΚοινοτικό Συμβούλιο Κυπερούντας
€ 311.489per 15-9-2026
Δ.Ο 53/2026 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΤΥΠΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟΥ (MINI BUS)Αστυνομία Κύπρου
€ 332.500per 9-10-2026

Alle actieve aanbestedingen

Meest voorkomende sectoren

Grootste aanbestedende diensten

  • Οργανισμός Κρατικών Υπηρεσιών Υγείας25
  • Υπουργείο Υγείας25
  • Τμήμα Δημοσίων Έργων21
  • ΔΗΜΟΣ ΛΕΜΕΣΟΥ16
  • Αρχή Ηλεκτρισμού Κύπρου14

Andere regio's

Veelgestelde vragen

Hoeveel openbare aanbestedingen in Cyprus volgt Veritra?

Veritra monitort continu ongeveer 302 actieve openbare aanbestedingen van circa 85 aanbestedende diensten in Cyprus en bundelt deze vanuit de belangrijkste portalen in één overzicht.

Van welke portalen verzamelt Veritra aanbestedingen in Cyprus?

Wij verzamelen aanbestedingen van de belangrijkste nationale en Europese portalen voor het betreffende land (zie de lijst hierboven) en verrijken deze met metadata, e-mailmeldingen en een REST API.

Hoe begin ik met het monitoren van aanbestedingen in Cyprus?

Maak een account aan, stel uw filter in op sector (CPV), regio en aanbestedende dienst, en Veritra stuurt u meldingen voor nieuwe relevante aanbestedingen in Cyprus.

Aanbestedingen monitoren in CyprusGratis proberen