← Volver a Poland¿Quiere recibir licitaciones de Servicios de enseñanza y formación directamente en su bandeja de entrada?Pruébelo gratis
Servicios de enseñanza y formación: licitaciones públicas en Poland
239 licitaciones activas196 organismos
Siga las licitaciones públicas para Servicios de enseñanza y formación en Poland — actualmente 239 licitaciones activas de 196 entidades contratantes. Veritra monitoriza los portales por usted y le avisa de las licitaciones relevantes.
Muestra de licitaciones actuales
Nowoczesny e-urząd w Gminie Padew NarodowaGmina Padew Narodowa
a 9/10/2026
CP.251.1168.2026, kompleksowa usługa edukacyjna polegająca na organizacji kursów dla lekarzy uczestniczących w procesie kształcenia specjalizacyjnego, realizowana na potrzeby projektu pn. „Wspieranie kształcenia podyplomowego lekarzy w dziedzinach istotnych z punktu widzenia potrzeb epidemiologiczno-demograficznych Polski (FERS1)”, współfinansowanego ze środków EFSCentrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego41.670.630 PLNa 24/9/2026
Wykonanie usług opiekuńczych i specjalistycznych dla uczestników projektu ,,Wygrana rodzina – model toruński”.CISTOR Stowarzyszenie Partnerstwo Społecznea 11/9/2026
Zapytanie ofertowe nr nr 6/ZK/SZ/NKNM/2026Fundacja Centrum Rozwiązań Biznesowycha 9/9/2026
audyt cyberbezpieczeństwa sieci"REGIONALNE WODOCIĄGI I KANALIZACJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W BIAŁOGARDZIE"a 11/9/2026
W związku z realizacją projektu „Wspólny cel: integracja”, nr FEWP.06.10-IP.01-0051/25, zwany dalej Projektem, współfinansowanym przez Europejski Fundusz Społeczny Plus w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021 – 2027, w ramach Priorytetu 6: Fundusze europejskie dla Wielkopolski o silniejszym wymiarze społecznym (EFS+), Działania 6.10 Aktywna integracja.Polskie Towarzystwo Walki z Kalectwem Oddział Terenowy w Koniniea 10/9/2026
Przedmiot: przedmiotem zamówienia jest usługa przeprowadzenia szkoleń w ramach projektu: „Kompleksowy model wsparcia edukacyjnego dla NGO w zakresie Świadczenia usług rehabilitacji zdrowotnej oraz integracji społecznej i aktywizacji zawodowej osobom uzależnionym” nr projektu FERS.04.12-IP.04-0035/24 w podziale na 4 części – część nr 1 w ramach modułu IV projektu, część nr 2 w ramach modułu V projektu, część nr 3 w ramach modułu VI projektu, część nr 4 w ramach modułu VII(02.09.2026 r.)Stowarzyszenia Natanaeluma 11/9/2026
Studia podyplomowe w formie online dla nauczycieli wychowania przedszkolnegoFundacja WIEDZIEĆ JAKa 10/9/2026
Studia podyplomowe w formie online dla nauczycieli szkół podstawowychFundacja WIEDZIEĆ JAKa 10/9/2026
Kobiety w Centrum ZmianAkademia Wiedzy i Rozwoju Emilia Pacholeca 10/9/2026
Principales entidades contratantes en este sector
- Fundacja Możesz Więcej4
- Politechnika Świętokrzyska4
- Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Zawodowego im. Stefana Żeromskiego w Świdwinie4
- Uniwersytet WSB Merito w Poznaniu3
- POWIAT NOWOTARSKI3
- DC DORADZTWO-CONSULTING MONIKA KACZMAREK3