← Volver a Greece

Paquetes de software y sistemas de información: licitaciones públicas en Greece

88 licitaciones activas50 organismos

Siga las licitaciones públicas para Paquetes de software y sistemas de información en Greece — actualmente 88 licitaciones activas de 50 entidades contratantes. Veritra monitoriza los portales por usted y le avisa de las licitaciones relevantes.

Muestra de licitaciones actuales

Προμηθεια:1. Άδεια λογισμικού συστήματος SIEM/SOAR ,2. Ανανέωση του Προγράμματος Συντήρησης και Υποστήριξης (Software Assurance - SA) και 3. Ανανέωση και Επέκταση των Αδειών Υποστήριξης (Firmware Updates, Enhanced Support και Phone Support) του Συστήματος FortiAuthenticator της Υποδομής του Συστήματος Ασφαλούς Μετάδοσης (ΣΑΜ)»Υπουργείο Παιδείας, Θρησκευμάτων και Αθλητισμού
140.300 €a 2/10/2026
Δράσεις για τον ψηφιακό μετασχηματισμό του Δήμου ΦαιστούΔΗΜΟΣ ΦΑΙΣΤΟΥ
371.554 €a 9/10/2026
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΗΛ.ΔΗΜ.ΑΝ.ΔΙΑΓ.ΓΙΑ ΕΤΗΣΙΑ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΑΔΕΙΩΝ ΧΡΗΣΗΣ Α3 ΚΑΙ ΔΙΑΤΗΡΗΣΗΣ ΑΠΟΘΗΚΕΥΤΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ MICΠανεπιστήμιο Δυτικής Αττικής
72.044 €a 17/9/2026
Προμήθεια και τοποθέτηση υπόγειων συστημάτων προσωρινής αποθήκευσης απορριμμάτωνΔΗΜΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
1.073.484 €a 19/10/2026
Διευκρινίσεις επί της διακήρυξης του Νο 9/2026, ανοιχτού, ηλεκτρονικού, διαγωνισμού, άνω των ορίων.ΕΘΝΙΚΟ ΜΕΤΣΟΒΙΟ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ
1.435.469 €a 10/9/2026
Πρόσκληση υποβολής προσφοράς για την Προμήθεια Συνδρομητικών αδειών Microsoft 365 F3 ΣΧΕΤΙΚΑ: 1) MR-811671ΣΤΑΘΕΡΕΣ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΕΣ Α.Ε. (ΣΤΑΣΥ)
5295 €
Προκήρυξη Προμήθειας Συστημάτων Κέντρου Ελέγχου Πολιτικής Προστασίας Δήμου ΘήραςΔΗΜΟΣ ΘΗΡΑΣ
438.672 €a 5/10/2026
Διακήρυξη Προμήθειας Συστημάτων Κέντρου Ελέγχου Πολιτικής Προστασίας Δήμου ΘήραςΔΗΜΟΣ ΘΗΡΑΣ
438.672 €a 5/10/2026
Απάντηση ΑΑ σε 7ες ζητούμενες διευκρινήσεις επί διαγωνισμού ψηφιακού μετασχηματισμούΔΗΜΟΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΟΣ
420.552 €
Προμήθεια Συστημάτων Κέντρου Ελέγχου, Ασύρματης Επικοινωνίας, Drones και Κινητού Επιχειρησιακού Κέντρου στο πλαίσιο της Πολιτικής Προστασίας του Δήμου ΘήραςΔΗΜΟΣ ΘΗΡΑΣ
438.672 €a 5/10/2026

Principales entidades contratantes en este sector

  • ΔΗΜΟΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΟΣ10
  • ΣΤΑΘΕΡΕΣ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΕΣ Α.Ε. (ΣΤΑΣΥ)4
  • ΕΘΝ. ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΕΥΝΑΣ & ΤΕΧΝΟΛ. ΑΝΑΠΤ. (ΕΚΕΤΑ)4
  • ΔΗΜΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ4
  • ΔΗΜΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ3
  • ΣΚ ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΥ3