Wróć do zasięgu

Zamówienia publiczne — Cyprus

302 aktywne przetargi85 zamawiających

Cyprus publishes public procurement notices across portals such as TED – Tenders Electronic Daily, with around 85 active tenders currently monitored from approximately 32 contracting authorities. Veritra aggregates these sources into a single feed, providing real-time alerts and API access so businesses can efficiently track opportunities relevant to their sector. Companies looking to compete for public contracts in Cyprus can use Veritra to stay informed without manually checking multiple platforms.

Śledzone portale

Przykładowe aktualne przetargi

Προσφορά για την προμήθεια ενέσιμου διαλύματος Evinacumab "Evkeeza", Φ.Υ.Υ.116/2026-ΥΥΥπουργείο Υγείας
698 057 €według stanu na 8.10.2026
Ψηφιακός Πολίτης 2.0: Αναβάθμιση, Συντήρηση και Υποστήριξη της Εφαρμογής «Ψηφιακός Πολίτης» και ενσωμάτωση του Ευρωπαϊκού Ψηφιακού Πορτοφολιού (EUDI Wallet)Υφυπουργείο Έρευνας Καινοτομίας και Ψηφιακής Πολιτικής
9 778 000 €według stanu na 13.10.2026
ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΚΟΜΙΔΗ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟΡΡΙΨΗ ΣΚΥΒΑΛΛΩΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΜΠΛΕΓΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ ΤΥΛΛΗΡΙΑΣ ΤΗΣ ΕΠΑΡΧΙΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣΣΥΜΠΛΕΓΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ ΤΗΛΛΥΡΙΑΣ Θ
240 000 €według stanu na 18.09.2026
Δ.Ο 31/2026 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΤΕΣΣΑΡΩΝ (4) ΕΜΠΟΡΙΚΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ (ΜΙΝΙ VAN) ΕΙΔΟΣ Α ΚΑΙ ΔΥΟ (2) ΕΜΠΟΡΙΚΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ (ΜΙΝΙ VAN) ΕΙΔΟΣ Β ΚΑΙ Η ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΓΙΑ ΠΕΝΤΕ ΧΡΟΝΙΑΑστυνομία Κύπρου
195 000 €według stanu na 14.10.2026
Αρ. Διαγ. 26.027 για την προμήθεια και συντήρηση μικρών λεωφορείων 9 θέσεων με ανυψωτική πλατφόρμα για ΑμεΑΤμήμα Ηλεκτρομηχανολογικών Υπηρεσιών
410 000 €według stanu na 16.10.2026
60/2026 - Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης ηλεκτρομηχανολογικού εξοπλισμού, για περίοδο είκοσι τεσσάρων (24) μηνών, για τις ανάγκες του Επαρχιακού Οργανισμού Αυτοδιοίκησης ΛευκωσίαςΕΠΑΡΧΙΑΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
330 000 €według stanu na 3.10.2026
Εργασίες για δημιουργία αιθουσών υψηλής τεχνολογίας στη ΔΜΤΕΕΚ - ΕΚΤ21-26Υπουργείο Παιδείας Αθλητισμού και Νεολαίας
563 000 €według stanu na 16.10.2026
ΠΛΕΙΟΔΟΤΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΧΡΗΣΗΣ ΚΑΙ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΣΗΣ ΤΟΥ ΚΥΛΙΚΕΙΟΥ ΣΤΟ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΤΗΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΑΝΩΤΕΡΗΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΡΤΙΣΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ- ΑΙΤΕΥπουργείο Παιδείας Αθλητισμού και Νεολαίας
7200 €według stanu na 16.10.2026
ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΛΟΠΟΙΗΣΗ ΕΡΓΩΝ ΓΙΑ ΜΕΙΩΣΗ ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΝΕΡΟΥ ΣΤΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑ ΤΗΣ ΕΠΑΡΧΙΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥΚοινοτικό Συμβούλιο Κυπερούντας
311 489 €według stanu na 15.09.2026
Δ.Ο 53/2026 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΤΥΠΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟΥ (MINI BUS)Αστυνομία Κύπρου
332 500 €według stanu na 9.10.2026

Wszystkie aktywne zamówienia

Najczęstsze sektory

Najwięksi zamawiający

  • Οργανισμός Κρατικών Υπηρεσιών Υγείας25
  • Υπουργείο Υγείας25
  • Τμήμα Δημοσίων Έργων21
  • ΔΗΜΟΣ ΛΕΜΕΣΟΥ16
  • Αρχή Ηλεκτρισμού Κύπρου14

Inne regiony